Išvyka į Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejų Edukacinis užsiėmimas „Aš myliu“

Kiekvienais metais visame pasaulyje švenčiama Meilės diena – Šv. Valentino diena. Vasario 14-tąją kiekvienas nesigėdydamas gali pasakyti „Aš myliu“, nes tai daro visas pasaulis.
Aš myliu mamą, tėtį, sesę, brolį… Aš myliu ištikimą draugą šuniuką. Mylėčiau ir ežiuką, tik jo negaliu paglostyti. Mylėčiau ir vilkiuką, tik jo miške dar nesu matęs. Mylėčiau ir žvirbliuką, tik jo negaliu pagauti. Tačiau mylint laukinius gyvūnus, ar tikrai juos būtina glostyti, matyti, sugauti? O gal mylime tik tada, kai jiems netrikdome ramybės?
Apie visa tai ir dar daug daug daugiau ugdymo centro mažieji mokiniai sužinojo netradiciškai minėdami Meilės dieną Tado Ivanausko zoologijos muziejuje ir dalyvaudami edukacinėje pamokėlėje „Aš myliu“.
Besigrožėdami retai matomais gyvūnėliais, glostydami jų švelnius ir dygius kailiukus, apžiūrinėdami bebrų dantis, pamestą gyvatės „suknelę“ ar sumaniai įsirengtą paukščių namelį medžio kamiene, kiekvienas savo širdelėse jautėme… myliu… O atsisveikindami bei dėkodami už dovanėles, muziejaus darbuotojai žadėjome, kad tinkamai mylėsime gamtą, žvėrelius ir visada juos saugosime.

Informaciją parengė auklėtoja Dalia Bakanienė

Categories: Naujienos