Ruošiamės Mamos dienai

 Prabėgo jau penktoji popamokinių užsiėmimų nuotolinio mokymosi savaitė, kuri buvo itin darbinga ir kūrybinga visiems mokiniams. II bendrabučio grupės vaikai aktyviai ruošėsi gražiausiai pavasario šventei „Mamos dienai“ jungdamiesi į akciją „Gėlės mūsų languose“.  Kūrybinėse dirbtuvėlėse gamino atvirukus mamytėms „Mama, apkabinsiu Tave“. Savaitės temą įtvirtinome žodynu, žaidėme interaktyvų žaidimą „Mamos darbai“.
III Bendrabučio grupės vaikai daug laiko ir pastangų šią savaitę skyrė žodyno įtvirtinimui. Naujus žodžius mokėmės pasakyti, užrašyti, parodyti gestu, juos geriau įsidėmėti galėjome žaisdami jau pamėgtą interaktyvų žaidimą „Kahoot“.
Savaitei baigiantis, kalbėjomės apie Mamas, mokėmės jas pasveikinti. Kūrybinėse dirbtuvėlėse gaminome sveikinimo atvirukus, išrinkome ir užrašėme pačius gražiausius padėkos žodelius joms.
Zipis ir Obuolys toliau mokė vaikus nugalėti nemalonius jausmus: nusivylimą ir nerimą, aiškino, kodėl ir kada mums kyla šie jausmai. Priminė, kad svarbu ne tik pačiam jaustis gerai, bet ragino padėti į bėdą patekusiam draugui.

                                            Informaciją parengė auklėtoja Regina Kačinskienė

Categories: Naujienos