Mokomės, žaidžiame ir tobulėjame kartu Septinta nuotolinio mokymo(si) savaitė

Jaukiai ir nuoširdžiai paminėjus Mamytės dieną, o gamtai pasidabinus gražiausiais pavasario žiedais, drauge sutikome dar vieną visiems svarbią progą – Tarptautinę šeimos dieną.
Meilė, rūpestis, supratimas, bendravimas, pagarba, tradicijos, namai – visa tai telpa į vieną žodį – ŠEIMA. Šeima – brangiausias mūsų turtas, tad jai šią savaitę ir skyrėme daugiausia laiko: pasakojome vieni kitiems apie savo šeimą, mokėmės įvardinti šeimos narius, bandėme juos suskaičiuoti, nesupainioti ir teisingai pasakyti visų vardus, piešėme savo giminės medį. Vaikai vieni kitiems pasakojo, ką jie veikia namuose, kur dirba jų tėčiai ir mamos. Vakarais vartė šeimos albumus ir domėjosi savo protėviais.
Dalykinės – praktinės veiklos metu – piešė, kirpo, klijavo, „statė“ namelius, kuriuose įkurdino visus savo artimuosius. Žinias ir naujus žodelius, kaip visuomet, įtvirtinome žaidybinėje veikloje, dalyvaudami viktorinose, žaisdami interaktyvųjį žaidimą „Kahoot“.
Vyresnieji, 2 – 4 klasių mokiniai šią savaitę įsitraukė į dar vieną smagią popamokinę veiklą: kartu su visos Lietuvos vaikais sudalyvavome LRT televizijos „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialaus projekto „Įdomios pamokos“ paskelbtoje padėkos akcijoje „Padėkok mokytojui – duok penkis“. Ant savo delniukų užsirašę gražiausią lietuvišką žodį „Ačiū“ bei nufilmavę trumpą padėką, vaikai dėkojo mylimoms mokytojoms ir auklėtojoms už žinias, dėmesį, pagalbą, meilę bei palaikymą šiuo visiems sunkiu metu.

Informaciją parengė auklėtoja Dalia Bakanienė

Categories: Naujienos