Ko mus moko šviesoforas?

Pamažu šiltėjantys orai vis dažniau ir dažniau visus kviečia į kiemą. Čia smagu su draugais bėgioti, žaisti judriuosius žaidimus, išdykauti ar eiti pasivaikščioti į parką. Kad pramogos gryname ore būtų ne tik smagios, bet ir saugios, pradinių klasių mokytojos, auklėtojos, surdopedagogės ir centro bibliotekininkė organizavo integruotą ŽS teminę savaitę, skirtą saugiam elgesiui eismo aplinkoje „Ko moko šviesoforas?“.
Netradicinių ir integruotų pamokų metu, mažieji pakartojo svarbiausias saugaus eismo taisykles, prisiminė pėsčiųjų pareigas, gamino šviesoforus, žaisdami, įsidėmėjo, ką mums sako visos jo spalvos. Saugaus elgesio eismo aplinkoje praktiškai mokėsi vykdami į išvyką drauge su auklėtojomis. Knygų klubo užsiėmime, bibliotekininkė supažindino vaikus su kelio ženklais, kvietė peržiūrėti animacinius Amsiaus patarimus.
Džiugu, kad žaisdami, aktyviai įsitraukdami į netradicines veiklas, vaikai papildė savo turimas žinias apie saugumą kelyje ir labai tikimės, kad jų nepamirš praktiškai pritaikyti savo kasdienybėje.

Informaciją parengė auklėtoja Dalia Bakanienė

Categories: Naujienos