Socialinė – pilietinė veiklos diena „Ant gerumo sparnų“

Kalėdos – jaukiausios ir gražiausios žiemos šventės. Tai stebuklingas metas, kuomet visi tampame šiek tiek geresni, šiek tiek draugiškesni ir šiek tiek jautresni vieni kitiems. Tai laikas, kuomet norisi dovanoti kitiems savo šypseną, šilumą ir stebuklus, kurių visi taip laukiame.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad jau gražia tradicija tampa kasmet organizuojama pradinių klasių mokinių akcija „Ant gerumo sparnų“. Jos metu vaikai su savo mokytojomis ir auklėtojomis kepa meduolinius sausainius ir kitus šventinius skanėstus, juos patys dekoruoja ir pakuoja, gamina dovanėles – Vilties angelus, kuriuos vėliau drauge vežame ir dovanojame Kauno šv. Gertrūdos bažnyčioje vienuolių įkurtai Maldos pagalbos tarnybai (Žvakių šventovei).

Šventovėje  paliekame ne tik savo linkėjimus ir dovanėles, kurios, tikime, tampa paguoda bei padrąsinimu Dievo pagalba tikintiems ir jos čia prašantiems, bet ir patys prašome maldos, uždegdami bei Žvakių šventovėje palikdami degti žvakę su intencija už visą mūsų ugdymo centro bendruomenę.

Taigi, laukiant šių nepaprastų žiemos švenčių – Kūčių ir šv. Kalėdų, visada gera žinoti ir tikėti, kad net pačių mūsų mažiausiųjų ugdytinių širdelėse telpa labai daug gerumo…

Informaciją parengė auklėtoja Dalia Bakanienė

Categories: Naujienos