Vasaros atostogas mažieji pasitinka keliaudami

Skaičiuodami paskutines mokslo metų dienas, vis dažniau mintimis nuklystame į artėjančios vasaros pramogas ir laukiančius nuotykius. Siekdamos suteikti vaikams naujų įspūdžių ir džiugių akimirkų dar prieš atsisveikinant su mokykla ir klasės draugais, organizavome bendrą P -4 klasių mokinių išvyką į Klaipėdą.

Mūsų mažieji kartu su pedagogėmis aplankė Lietuvos jūrų muziejų, apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas bei susipažino su jūros gyventojais. Pasimėgavę ir atsigaivinę ledais, šiek tiek pailsėję, skubėjome į netoliese įsikūrusį Delfinariumą, kur mūsų laukė pažintis su delfinais. Nei vienas neliko abejingas nuotaikingiems delfinų, ruoniuko ir Kaliforninio jūrų liūto pasirodymams. Vaikų šypsenų, nustebusių akių bei plojimų akimirksniu prisipildė visa salė, o patirtomis emocijomis ir įspūdžiais vaikai dalinosi dar ir sekančią dieną.

Bendra kelionė, ilgi ir smagūs pokalbiai autobuse, vaišės ir žaidimai – puiki įžanga į vasarą, po kurios su dar daugiau naujų įspūdžių mūsų mažieji vėl rinksis į savo klases. Bet prieš akis – puikus laikas, tad belieka palinkėti saugios ir smagios visiems vasaros ir iki susitikimo rugsėjį…

Informaciją parengė auklėtojos R. Kačinskienė ir D. Bakanienė

Categories: Be kategorijos