Projekto „Pažinkime gestų kalbą” renginys

Gegužės 24 d. vyko bendras KKNUC II klasės ir ikimokyklinio ugdymo „Meškučiai” grupės projekto „Pažinkime gestų kalbą” baigiamasis renginys, kuris sukvietė daugiau nei 100 bendrojo lavinimo darželių ikimokyklinio ir priešmokyklinio grupių ugdytinius. 

Renginys prasidėjo šventiniu koncertu, kurį vedė II klasės mokiniai Neila, Kamilė ir Aleksas.  

Kauno lopšelio/darželio „Smalsutis”, Kauno lopšelio/darželio „Spindulys”,  Kauno lopšelio/darželio „Žemyna”, Kauno lopšelio/darželio „Svirnelis”, 

 vaikai atliko savo paruoštas daineles gestų kalba. 

Po nuotaikingos koncertinės dalies vaikai keliavo susipažinti su KKNUC mokyklos erdvėmis ir atlikti įvairias kūrybines, edukacines, programavimo, gestų kalbos užduotėles. Vaikai stebėjo šėšėlių teatrą, šifravo paslėptus žodžius po gestų kalbos abėcėlės raidėmis ir mynė mįsles, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, kuriose pasigamino vardines apyrankes ir aktyviai pramogavo mokyklos kieme. Visas veiklas vedė II klasės mokiniai, kuriems padėjo jų tėveliai ir mamytės. O svečius rūpestingai globojo ir lydėjo per visas veiklas ir punktus vyresniųjų klasių mokiniai: Eva, Justė, Anastasiia, Edvinas, Modestas ir Danielius.

Už nuotraukas dėkojame II klasės mokinio Martin mamai Martai Siedielnikovai.

Categories: Naujienos