Parama

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio

 

Mieli bendruomenės nariai ( tėveliai, darbuotojai), kiti Centro rėmėjai,

nuoširdžiai DĖKOJAME visiems už paramą Centrui, kurią Jūs suteikėte iki šiol pervesdami 2 proc. GPM sumos ankstesniais metais. Už gautas paramos lėšas 2018 metais mes įrengėme vaikų žaidimo aikštelę Centro teritorijoje.

Maloniai prašome Jūsų savo gyventojų pajamų mokesčio (GPM) 2 proc. dalimi paremti Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centrą.

Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų išlaidų.

Jeigu Jūs apsisprendėte ir nutarėte suteikti paramą mūsų Centrui, tai galite padaryti pervesdami iki 2 proc. savo pajamų mokesčio iki 2019-05-01.

Jei norėtumėte skirti 2 proc. internetu:

 1. ČIA prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .
  2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
 2. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
  4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
  5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

(!) 5 Mokestinis laikotarpis – 2018
(!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔
(!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190983398
(!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 2,00
(!) E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2022 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus]

Jei norėtumėte skirti 2 proc. naudojantis VMI mobiliąja programėle:

 1. Atsisiųskite programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“.
  2. Pasirinkite EDS Deklaracijos ir prisijunkite.
  3. Spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“.
  4. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.

Jei turite papildomų klausimų arba norėtumėte gauti ataskaitą apie paramos panaudojimą, būtinai kreipkitės į mus el. paštu: neprigir@nim.kaunas.lm.lt

Jei norėtumėte skirti 2 proc. raštu, prašymo formą galite rasti atvykę pas mus adresu Uosio g. 7 (dėl formos kreiptis į Centro raštinę).

LTeam dovanos Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centrui

                      2018 m. gruodžio 28 d. buvo ištraukti projekto „LTeam Kalėdos 2018” burtai, po kurių paaiškėjo, kad Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centrui atiteko 1000 eurų vertės sporto inventoriaus rinkinys.

2019 m. sausio 8 dieną į Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centrą atvyko garbingi svečiai su dovanomis. Ugdymo centre lankėsi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto prezidentas Edvinas Kriūnas, „LTeam Kalėdų“ partnerio „Decathlon Lietuva“ vadovas Nicolas Fagola ir projektų vadovė Benita Guillaume, taip pat buriuotoja Viktorija Andrulytė ir lengvaatletis Remigijus Kančys.

Centro direktorė Laimutė Gervinskienė džiaugėsi laimėtomis dovanomis ir dėkojo kūno kultūros mokytojai Reginai Narijauskaitei už iniciatyvumą – dalyvavimą konkurse. LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė savo ruožtu dėkojo mokiniams, kad jie sportuoja ir yra aktyvūs. Ji džiaugėsi, kad dabar KKNUC mokiniai galės sportuoti įvairiau ir įdomiau.

Susirinkę mokiniai nekantriai laukė, kada galės apžiūrėti dovanas. Kai jų smalsumas buvo patenkintas, profesionalūs sportininkai visiems pravedė mankštą ir su pradinių klasių mokiniais sužaidė draugiškas kvadrato rungtynes.

https://www.youtube.com/watch?v=xYF–KhyM0Y&feature=youtu.be&t=125

Nuoširdžiai dėkojame mokytojai Reginai Narijauskaitei ir projektui „LTeam Kalėdos 2018” už dovanas.

Informaciją pateikė Vaida Šarkuvienė

Nuotraukos © http://www.lteam.lt/