Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://kknuc.lt

Duomenų valdytojas

Slapukų pagalba surinktų Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras, į.k. 190983398, TUosio g. 7, LT-50145  Kaunas, tel.: +370 683 67710. El. paštas: kknuc@kknuc.lt

Centras savo internetinėje svetainėje „kknuc.lt“ naudoja nuolatinius slapukus, kad galėtų analizuoti svetainės lankytojų elgseną ir rinkti bendrojo pobūdžio statistiką apie lankytojų skaičių, aplankytus svetainės puslapius, praleistą laiką svetainėje ir iš kur lankytojai aplankė mūsų svetainę.

Kas yra slapukas ?

Slapukas (angl. Cookie) – tai nedidelis tekstinis failas, kuris išsaugomas Jūsų įrenginyje, tam, kad būtų galima stebėti lankymosi svetainės dažnumą, rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių ir pagerinti svetainės veikimą.

Kur saugomi slapukai ?

Slapukai saugomi Jūsų įrenginiuose (asmeniniuose, nešiojamuose kompiuteriuose, ar mobiliuose įrenginiuose)  tik tuo atveju, jei slapukai būtini svetainės veikimui. Dėl visų kitų tipų slapukų turime gauti jūsų leidimą.

Kokie slapukai naudojami Centro svetainėje ?

Centro svetainėje naudojami tik būtini slapukai.

Ar galima pakeisti slapukų naudojimo sutikimą ?

Centro svetainėje slapukų naudojimą galite bet kada pakeisti arba panaikinti savo sutikimą.

Kokia lankytojo sutikimo informacija saugoma internetinėje svetainėje ?  

Svetainėje saugoma ši sutikimo informacija: sutikimo būsena, patvirtinimo ID, data ir laikas.

Jūsų sutikimas taikomas šiai internetiniai svetainei: kknuc.lt

Būtini (4)

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

PavadinimasTeikėjasPaskirtisGaliojimo pabaigaTipas
_GRECAPTCHAGoogle
This cookie is set by the Google recaptcha service to identify bots to protect the website against malicious spam attacks.5 metai 27 dienos
Necessary