Lik sveika, mokyklėle…. Labas, vasarėle…

Įsisukus į darbų, įvairių veiklų, žaidimų, viktorinų, bandymų, eksperimentų ir jų stebėjimų sūkurį, nepastebimai prabėgo paskutinės nuotolinio mokymo(si) savaitės.
Nors jau su dideliu nekantrumu visi labai laukėme vasaros atostogų, susitelkėme ir drauge nuveikėme paskutinius darbelius. O jų turėjome išties nemažai.
Vaizdo užsiėmimuose, auklėtojų padedami, vaikai gamino atvirukus ir mokėsi pasveikinti tėvelius Tėvo dienos proga. Prisiminėme ir drauge aptarėme taisykles, kurios leistų saugiai ir smagiai atostogauti.
Paskutinės mokslo metų dienos – tyrimų ir eksperimentinių veiklų metas. Visi vaikai tapo mažaisiais mokslininkais ir savo patyrimu mokėsi atrasti, suprasti ir įsidėmėti daugelį įdomių dalykų apie vandenį. Veiklos buvo labai įdomios, bet ir paplušėti teko tikrai visiems.
Vaikai susipažino su mokomąja filmuota medžiaga, ją iliustravo savo darbeliuose, atliko daugybę bandymų, mokėsi užfiksuoti gautus rezultatus ir savo pastebėjimus, darbelius fotografavo, filmavo ir su auklėtojomis kūrė smagų filmuką „Vandenėlis – mano draugas“.
Paskutinių dienų patyrimais ir įspūdžiais pasidalinome ir vieni kitiems juos pristatėme Zoom pamokėlėje, į kurią pakvietėme Centro vadovus, visus mokytojus, auklėtojus ir, žinoma, tėvelius. Drauge pasidžiaugę nuotolinio mokymo(si) rezultatais ir vykusių veiklų pristatymais, draugiškai bei nuoširdžiai atsisveikinome ir į atostogas išlydėjome mūsų ketvirtokus. Padėkoję vieni kitiems, linkėjome vaikams sėkmės naujais mokslo metais, gražios ir saugios vasaros, naujų įspūdžių ir susitikimo rudenį ne Zoom vaizdo pamokose, o savo klasėse.
Lik sveika, mokyklėle… Labas, vasarėle…

Informaciją parengė auklėtoja Dalia Bakanienė

Categories: Naujienos