Integruota SEU savaitė „AŠ – MANDAGUS“

Naujieji mokslo metai įsibėgėja… Po vasaros atostogų ir ilgo nesimatymo vaikai nekantraudami skuba į mokyklą. Čia smagu susitikti ir pabendrauti su draugais bei pedagogais, sužinoti kažką naujo, atrasti tai, kas dar neatrasta.
Susipažinę su nauja tvarka mokykloje bei rekomendacijomis kaip saugoti save ir šalia esančius nuo koronaviruso, mažieji sėkmingai įsitraukė į integruotos SEU savaitės mokytojų, auklėtojų, surdopedagogių ir centro bibliotekininkės organizuojamas veiklas.
Mokytojos Virginija ir Rita P-4 klasių mokinius kvietė į jungtinę dorinio ugdymo pamoką „Mandagumo abėcėlė“. Auklėtojos Dalia ir Regina savo popietėje su vaikais bandė išsiaiškinti, ką gi reiškia būti mandagiam? Auklėtoja Aldona trečiadienio popietę su mažaisiais ugdymo centro foje „užaugino“ gerumo medį. Savaitei baigiantis, visi rinkomės į Knygų klubo pirmąjį susitikimą, kuriame bibliotekininkė Asta su vaikais skaitė „Mandagumo ABC“. Labai džiaugiamės ir dėkojame už pagalba surdopedagogėms Loretai ir Valentinai. Jos visos integruoto ugdymo savaitės metu padėjo vaikams mokytis naujų mandagumo žodelių.
Tikimės, kad vaikai nepamirš ir toliau sėkmingai savo kalboje vartos visus išmoktus mandagumo žodžius. Kad sulaukę pagalbos – padėkos, o matydami į bėdą patekusį draugą, visada jam išties pagalbos ranką. Jug būti mandagiam visai nesudėtinga, tereikia žinoti mandagumo ABC.

Informaciją pateikė auklėtoja Dalia Bakanienė

Categories: Be kategorijos