Pamokos netradicinėje erdvėje – Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje

Vasario 9 dieną 5-10 klasių mokiniams pamokos vyko netradicinėje erdvėje – Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

7-10 klasių mokiniai dalyvavo ekskursijoje po Prezidento rūmus. Čia jie susipažino su Prezidento rūmų istorija, pasivaikščiojo po rūmų kambarius, sales, Prezidento darbo kabinetą, apžiūrėjo Prezidento ir jo šeimos gyvenamąsias patalpas, daiktus. Mokiniai taip pat susipažino su Pirmosios Lietuvos Respublikos Prezidentų – A. Smetonos, A. Stulginskio, K. Griniaus –šeimomis.

5-6 klasių mokiniai  dalyvavo edukacijoje „Kodas LIETUVA“.  Kartu su edukatore jie aptarė svarbiausius valstybės simbolius (herbą, tautinę vėliavą, himną), išsiaiškino, kokios vertybės juose užkoduotos. Mokiniai sužinojo, kiek herbui metų, kur jį galima pamatyti, pakartojo vėliavos spalvų reikšmę, parodė puikias savo žinias rūšiuojant atliekas, dėliojo himno dėlionę.

Ir ekskursija, ir edukacija mokiniams patiko. Jie ne tik įtvirtino jau turimas žinias, bet ir sužinojo naujų, įdomių dalykų, kurių istorijos vadovėliuose neperskaitysi.

Informaciją pateikė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vaida Šarkuvienė

Categories: Naujienos