Ekskursija į Anykščius

KKNUC mokinių pažintis su Anykščių regioniniu parku

Birželio 20 dieną Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro 6-9 klasių mokiniai vyko į edukacinę ekskursiją į Anykščių regioninį parką.

Kaip sakoma, gera pradžia – pusė darbo. O ekskursija prasidėjo puikiai – mokiniai vasaros rogutėmis leidosi linksmaisiais kalneliais nuo Kalitos kalno. Ši pramoga visiems labai patiko. Net ir nedrąsiausi nuo kalniuko leidosi ne vieną kartą.

Vėliau mokiniai Angelų muziejuje apžiūrėjo angelų kolekciją. Kai kurie mokiniai ir mokytojai muziejuje esančiam paslaptingam angelui pašnibždėjo savo norą, kad jį išpildytų. Drąsesni mokiniai užlipo į 33 metrų aukštyje esančią Šv. Mato bažnyčios bokšto apžvalgos aikštelę ir gėrėjosi miesto panorama.

Anykščių regioninio parko lankytojų centre mokiniai susipažino su parko vertybėmis – gamtos ir kultūros paveldais. Dirbdami grupėse sudėliojo dėliones su Puntuko ir Medžių lajų tako atvaizdais.

Arklio muziejuje mokiniai sužinojo apie žirgų laidojimo papročius, susipažino su įvairių miesto tarnybų transporto priemonėmis, apžiūrėjo darbinius ir šventinius kaimo vežimus.

Deja, ekskursijos pabaiga nebuvo tokia, kokia planuota. Mokiniai spėjo apžiūrėti Puntuko akmenį, tačiau liūtis ir perkūnija sutrukdė pasivaikščioti Medžių lajų taku ir pakilti į apžvalgos bokštą. Bet geros mokinių nuotaikos lietus nenuplovė!

« 3 »
Categories: Naujienos