Pradinukai dalijosi gerumu

Ir vėl įvyko: jau kelinti metai iš eilės ir jau tradicija tapęs centro pradinukų renginys lapkričio 6 dieną „Pyragų diena“. Mūsų mažieji mokinukai kartu su savo pedagogėmis pakvietė visus pasmaguriauti pyragais. Ragavome, vaišinomės ir džiaugėmės, kad skanus ir kvepiantis pyragas, tai tėra tik simbolis, nes svarbiausias renginio akcentas – dalyvavimas TV3 didžiausio televizijos labdaros projekto Lietuvoje išsipildymo akcijoje ir dalijimasis su draugais ne tik pyrago gabalėliu, bet ir gerumu.

Kaip ir kasmet, visi norintys ir galintys paaukoti prisidėjo prie organizuotos akcijos. Nuostabu, kad savo gerumu dalijosi ir pedagogai ir vaikai, žinoma, padedami savo tėvelių.
Prieš suorganizuojant renginį su mokiniais buvo kalbama kaip svarbu būti geros valios žmonėmis ir gebėti aukoti tiems kam labai trūksta paramos. Ypač vaikus sujaudino tai, kad paramos ir palaikymo reikia likimo nuskriaustiems vaikams, mažiesiems ligoniukams. Labai norisi, kad jie gautų reikalingą ir savalaikį gydymą. Mes suprantame ir žinome, jog ir valstybė rūpinasi, kad šiems mažyliams nieko netrūktų, bet taip norisi padėti, palaikyti ir siųsti geras mintis ir linkėjimus pasveikti.
Džiugu, kad yra organizuojamos tokios išsipildymo akcijos, nes ir pats žodis „išsipildymas“ taip sušildo prieš artėjančias gražiausias metų šventes – šv. Kalėdas. Po renginio suskaičiavome kiek mūsų dėžutėje atsirado pinigėlių. Taigi, beskanaudami pyragais surinkome ir paaukojame labdaros fondui „Vienybė“ 90 eurų. Gal tai tik „lašelis“ gerumo, bet žinome, kad mes savo šalyje tikrai ne vieni tokie mokinukai, tad tūkstančiai lašelių gali susijungti į didžiausią jūrą gerumo. Nelikime abejingi, nes mes labai laimingi galėdami padėti ir tariame visiems „AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ“.

Renginį vedė ir informaciją parengė Virginija Voznikienė

Categories: Naujienos