STALO TENISININKAI SKINA PERGALES

Vilniuje surengtame 2024 m. Lietuvos kurčiųjų stalo teniso čempionate puikiai pasirodė mūsų ugdymo centro jaunieji stalo tenisininkai.

Merginų U18 jaunimo grupėje geriausiai sekėsi devintos klasės mokinei Anastasijai. Ji įveikė visas varžoves. Pralaimėjusi tik čempionei, sidabrą iškovojo  penktokė Justė. Trečia buvo aštuntokė Ugnė.

Vaikinų U18  varžybų dalyviai pradžioje buvo išskirstyti į dvi grupes, iš kurių į ketvirtfinalį pateko po keturis geriausius. Po ketvirtfinalių ir pusfinalių, finale susirėmė aštuntokai Modestas ir Ugnius Deltuvas. Lemiamą kovą 3:1 laimėjo Modestas.

Mažajame finale vyko dar atkaklesnė kova. Matas palaužė Justą 3:1, tačiau kiekvienoje partijoje pergales pasiekė „per kraujus“ – 10:12, 11:9, 11:7, 12:10.

Sveikiname jaunuosius sportininkus ir linkime sėkmės!

Nuotraukų autorius: KKNUC, LKSK