„Moliūgadienis“

Popietė pradinių klasių mokiniams

Laukdami ,,Šiurpių” helovino šventės, P – 4 klasių mokiniai kartu su savo auklėtojomis smagiai šėliojo ,,Moliūgadienio“ popietėje.
Popietę pradėję gražiausio, o galbūt šiurpiausio moliūgo rinkimais, mažieji aktyviai įsijungė į naują žaidimą, kuris dovanojo puikių emocijų bei juoko, o kartu padėjo sutelkti dėmesį ir nusiteikti auklėtojų organizuojamai viktorinai. Visiems teko gerai „pasukti galvas“, prisiminti, ko mokėsi visą savaitę bei padirbėti grupėmis varžantis tarpusavyje.
Draugiškai pasiskirstę į komandas, vaikai žaidė, sportavo, kartojo žodyną, mokėsi skaičiuoti, palyginti moliūgus ir kitus Helovino šventės atributus, prisiminė, įvardino ir iliustravo įvairias emocijas, ieškojo pasiklydusių žodelių, susipainiojusias raideles jungė į žodžius ir, žinoma, vaišinosi heloviniškais skanėstais.
Visą vaikų darbą puikiai įvertino mūsų šaunioji komisija, kuri visiems paaiškino, kad svarbiausia yra aktyviai dalyvauti ir smagiai praleisti laiką, o laimėjimai ar pralaimėjimai tik paskatina mus labiau pasistengti ir mokytis toliau.

Informaciją pateikė auklėtoja Dalia Bakanienė

Categories: Naujienos