STEAM veiklos

Spalio 24 d.

1 pamoka – 8 kl. mokiniai žaidė istorines šaradas. Jie turėjo suvaidinti ištrauktą žodį. Tai galėjo būti bet kas, kas yra susiję su istorija, pvz.: riteris, maras, karas, žemdirbystė ir tp. t. Mokiniams tai labai patiko. Visi noriai vaidino ir spėliojo.

2 pamoka – 9 kl. mokiniai lipdė iš modelino įvairius daiktus, kurie jiems galėjo priminti Lietuvą. Skaidrėse buvo rodomos įvarios nuotraukos su Lietuvos bei baltų simboliais. Beveik visi vaikai pasirinko lipdyti baltiškus papuošalus. Vėliau juos patys papuošė naudodami dantų krapštukus.

Spalio 26 d.

6 pamoka – 6 kl mokiniai buvo archeologais ir pabandė iš „šukių“ sudėlioti vazas. Jiems buvo duoti tam tikros vazos popierinės detalės, kurias jie turėjo sudėlioti ir taip atkurti tą vazą. Iškilus problemoms buvo galima pažiūrėti į vazos nuotrauką ekrane.

Spalio 27 d.

1 pamoka – 7 kl mokiniai užsiėmė baltų keramika. Jie patys turėjo nulipdyti kokius nors indus. Formą galėjo rinktis patys. Kaip pavyzdžiai jiems buvo parodyti archeologų rasti bei atkurti baltų keramikos dirbiniai. Nulipdytus darbus galėjo papuošti naudojant dantų krapštukus.

Categories: Naujienos